KARIERA

W tej chwili poszukujemy osób na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY/KRAJOWY

Miejsce pracy: Wysoka k/Wrocławia

Opis stanowiska:
Oferta skierowana jest do doświadczonych spedytorów, mających odpowiednie kwalifikacje do podjęcia samodzielnej pracy w zakresie organizacji spedycji i transportu drogowego. Praca wymaga wszechstronnego doświadczenia w branży drogowego transportu krajowego i międzynarodowego chłodniczego lub plandekowego, zaangażowania i odpowiedzialności za prowadzonych klientów, motywacji do długofalowej współpracy, dyspozycyjności, bardzo dobrej znajomości języków obcych i przepisów konwencji CMR. U idealnego kandydata, oprócz doświadczenia w organizacji transportów FTL, oczekujemy doświadczenia w innych dziedzinach transportu oraz bardzo dobrej znajomości branży – przewoźników i potencjalnych klientów.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sektorze TSL
  • Znajomość branży transportów plandekowych lub chłodniczych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość drugiego języka obcego w mowie i piśmie
  • Wysoka orientacja na klienta, wysoka kultura osobista, samodzielność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, także pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy, elastyczność i wysoka efektywność
  • Znajomość transportu drobnicowego, morskiego lub lotniczego będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia z systemem motywacyjnym
  • Miłą atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole
  • Komfortowe warunki pracy, nowoczesne stanowisko pracy

Dla osób z doświadczeniem, a w szczególności z własnym portfolio klientów, oferujemy warunki indywidualne.